رزرو مشاوره فوری تلفنی با وکیل به صورت 24 ساعته

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری

5.0| از 1 نظر

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری

وظیفه اصلی مشاور حقوقی، ارائه راهنمایی های حقوقی یا همان مشاوره می باشد؛ یک مشاور حقوقی باید اطلاعات لازم و مورد نیاز اشخاص را در اختیار آنها قرار دهد، متن قراردادها را تنظیم کرده و بر روند عقد و اجرای آنها نظارت کند، همچنین در هر مسئله حقوقی موظف به جمع آوری اطلاعات و قوانین مربوط به آن ها می باشد؛ مشاور حقوقی همچنین توانایی کمک به اشخاص در امور مربوط به مهاجرت، امور تجاری و مسائل بین المللی و همچنین امور کاری و اداری را دارد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی)۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقیاجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

  

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی به صورت 24 ساعته در تمامی زمینه های نادر و رایج حقوقی، می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا با وکلای متخصصی که برای خدمات مشاوره ای خود ضمانت کیفیت و گواهی حسن انجام کار ارائه می دهند، به ارزان ترین وجه ممکن مشاوره حقوقی دریافت کنید و حقوقی خود را احقاق نمایید"

 

24 hour telephone legal advice

 

مشاوره حقوقی تلفنی طلاق

 

 divorce Legal advice

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با وکیل طلاق

 

طلاق از مهم ترین مباحث حقوق خانواده می باشد. مسائل مربوط به نفقه، مهریه و حضانت فرزند جزو مهمترین مسائلی می باشد که باید در زمان طلاق در مورد آنها تصمیم گیری کرد.

مشورت با یک مشاور حقوقی آگاه و با تجربه به دلیل اهمیت بنیان خانواده بسیار ضروری می باشد. مشاور حقوقی طلاق به اشخاص در تنظیم دادخواست طلاق کمک و در پیگیری مسائلی مانند: شرایط  توافق طرفین برای طلاق، حق حضانت فرزند و مدارک مورد نیاز برای طلاق، راهنمایی می کند.

حضور یک مشاور به دلیل آگاهی به قواعد و احکام خاص و در نتیجه احقاق حقوق طرفین و تسریع روند طلاق کمک می کند. از وظایف مشاور حقوقی طلاق می توان به راهنمایی افراد، جمع آوری اطلاعات، جمع آوری مدارک و ادله و تنظیم دادخواست اشاره کرد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی مهریه

 

 divorce

تماس فوری با وکیل وصول مهریه

 

بعد از عقد زن مالک مهریه بوده و هر زمان که بخواهد چه در زمان زندگی مشترک و چه در زمان طلاق می تواند مهریه را از مرد مطالبه کند.

مشاور حقوقی مهریه به افراد برای جمع آوری مدارک لازم برای اجرای مهریه مانند: اصل سند ازدواج، اصل شناسنامه، کپی کارت ملی، راهنمایی و کمک می کند.

توجه داشته باشید در صورتی که اصل سند ازدواج نبود افراد باید رونوشت آن را از دفترخانه ای که عقد در آن ثبت شده دریافت کنند.

 

مشاوره حقوقی طلاق توافقی

 

Consensual divorce 

مکالمه تلفنی 24 ساعته با وکیل طلاق خانم

 

مشاوره حقوقی قبل از طلاق با بررسی اطلاعات و جزئیات زندگی مشترک به زوجین کمک می کند تا درک درستی از مشکلات پیدا کرده و با حل اختلاف زمینه سازش را فراهم سازد وبه افراد کمک می کند که با  آگاهی کامل بهترین تصمیم را برای آینده بگیرند؛ در صورتی که امکان سازش وجود نداشت و زوجین مصمم به گرفتن طلاق بودند مشاور حقوقی به آنها کمک می کند تا در آرامش و با کمترین آسیب روحی و مادی از یکدیگر جدا شوند.

 

مشاوره حقوقی الزام به تمکین

 

 obedience

 تماس فوری با وکیل امور تمکین 24 ساعته آنلاین 

 

تمکین به معنی تبعیت و اطاعت کردن می باشد؛ تمکین به دو بخش خاص و عام تقسیم بندی می شود که تمکین عام به معنای فرمانبرداری و تبعیت از مرد در امور مدیریتی مانند: تعیین محل سکونت در زندگی مشترک؛ تمکین خاص به معنای تبعیت زن از مرد در روابط زناشویی می باشد.

مشاور حقوقی الزام به تمکین با بررسی شرایط موجود به تنظیم اظهارنامه، جمع آوری مدارک مورد نیاز و روند رسیدگی دعوی کمک و راهنمایی می کند.

 

مشاوره حقوقی حضانت فرزند

 

 child adoption

حضانت فوری با وکیل متخصص امور خانواده

 

حضانت به معنای مراقبت، سرپرستی و محافظت از فرزندان می باشد. حضانت فرزند یکی از مسائل مهم و کاربردی در حقوق خانواده می باشد. کمک گرفتن از یک مشاور حقوقی برای حضانت فرزندان ضروری می باشد و مشاوره حقوقی تلفنی از سریع ترین و بهترین راه های برقراری ارتباط با مشاور متخصص می باشد.

 

مشاوره حقوقی فسخ نکاح

به فسخ ازدواج در صورت وجود یکی از موارد مقرر قانونی به وسیله زن یا مرد فسخ نکاح می گویند. مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری درباره موضوع فسخ نکاح به افراد برای موارد لازم برای فسخ نکاح در قانون مدنی کمک می کند.

می توانید از طریق لینک تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی با تیم حرفه ای ما برای دفاع و گرفتن حقوق خود ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره اثبات رابطه زوجیت

 

 proof of marriage

مشاوره اثبات زوجیت به غیر به صورت 24 ساعته

 

اثبات زوجیت از جمله دعاوی می باشد که در صلاحیت دادگاه خانواده هستند. در صورت عدم ثبت نکاح از طرف مرد، فوت یکی از زوجین و انکار یکی از طرفین، این مسئله در دادگاه خانواده مطرح می شود.

افراد می توانند از طریق مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری طی کمترین زمان ممکن با مشاوران مجرب ما ارتباط برقرار کرده و اطلاعات لازم درباره مدارک مورد نیاز و پیگیری دعوی را دریافت کنند.

 

مشاوره حقوقی بررسی رای دادگاه در پرونده طلاق

مشاوره حقوقی تخصصی در این زمینه با بررسی مسائل و شرایط موجود به دلیل آگاهی و تجربه بالا می تواند رای دادگاه را به درستی تشخیص دهد و برای تاثیر گذاری بر رای دادگاه به نفع موکل خود اقدام کند.

می توانید از طریق لینک  مشاوره حقوقی تلفنی با مشاوران مجرب ما برای مشورت تلفنی با وکیل ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی در بررسی نظریه داوری در پرونده طلاق

 

 judgement in divorce case

بررسی آنلاین و تلفنی نظریه داوری به صورت 24 ساعته

 

در دین اسلام استفاده از داوری در امور زناشویی برای حل اختلافات و پیشگیری از طلاق پیشینه دارد؛ در نظامهای حقوقی پیشرفته معمولا از داوری در قدم اول استفاده می کنند. بدین صورت که مرافعه خود را ابتدا به داوری و در صورت حل نشدن مشکل پس از آن مشکل را در دادگاه مطرح می کنند.

می توانید از طریق  مشاوره حقوقی با مشاوران آگاه و مجرب ما از سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی مطالبه نفقه ایام زوجیت

 

 divorce of living together time

وکیل نفقه آنلاین و 24 ساعته

 

نفقه عبارت است از تمام نیاز های متناسب و متعارف با وضعیت زن مانند: مسکن، اثاث منزل، غذا، البسه، هزینه های درمانی و بهداشتی و تمام احتیاجاتی که لازمه زندگی او باشد؛ نفقه در جامعه ما به دلیل اینکه  ریاست خانواده بر عهده مرد می باشد وظیفه اوست و در صورت سرباز زدن مرد از پرداخت نفقه بدون دلیل قابل قبول می توان از او در مراجع قضایی شکایت کرد.

مشاوره حقوقی تلفنی وکیل دادگستری به افراد برای پیدا کردن سریع ترین و بهترین راه حل برای مشکلات مربوط به نفقه کمک می کند.

 

مشاوره حقوقی اجرت المثل ایام زندگی

 

 dowry

تماس فوری با وکیل متخصص در امور اجرت المثل

 

در اصطلاح حقوقی اجرت المثل به معنای عوض استفاده از مال یا عمل دیگری می باشد و در لغت به معنای مزد کار یا دستمزد می باشد. هیچ مردی نمی تواند قبل از پرداخت تمامی حقوق همسرش او طلاق دهد؛ اجرت المثل با طولانی تر شدن مدت زندگی بیشتر می شود.

اجرت المثل از حقوقی ویژه شرعی و قانونی زن می باشد. افراد می توانند از مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری برای آشنایی بیشتر با ضوابط و شرایط مطالبه اجرت المثل کمک بگیرند.

 

مشاوره حقوقی دعاوی ملکی

 

 property conflicts

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکلای دعاوی ملکی خانم و آقا پایه یک

 

مشاوره حقوقی ملکی در خصوص انواع مشکلات حقوقی ملکی از جمله طرح دعوی تحویل مورد معامله که در صورت امتناع فروشنده از تحویل ملک مطرح می شود، طرح دعوای خلع ید که در صورت عدم تخلیه شخص متصرف بعد از تمام شدن مدت قرارداد به صورت غیر قانونی برای شکایت از مستاجر تهیه می شود و طرح دعوی الزام به تنظیم سند رسمی که در صورت امتناع فروشنده از انتقال سند رسمی به خریدار تنظیم می شود همه از وظایف و مزیت های ارتباط با مشاور حقوقی هستند.

 

مشاوره حقوقی اثبات مالکیت

 

 ownership proof

اثبات مالکیت فوری و تلفنی به صورت 24 ساعته

 

دعوی اثبات مالکیت از متداول ترین دعاوی ملکی می باشد. سند مهمترین ادله برای اثبات مالکیت شخص بر اموال می باشد. گاهی دو یا چند نفر به صورت همزمان خود را مالک یک مال می دانند که این اتفاق باعث دعوا و اختلاف میان آنها می باشد.

راه حل این مشکل ارائه دلایل محکمه پسند مانند: سند، اماره ید یا شاهد می باشد. مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری افراد را برای اثبات ادعا، جمع آوری و ارائه مدارک راهنمایی می کند.

 

مشاوره حقوقی اثبات نسبت

 

proof of relation ship 

اثبات نسب فوری و 24 ساعته و مشاوره حقوقی اثبات نسب

 

اثبات نسبت از نظر حقوقی نسبت به معنای وجود رابطه خویشاوندی بین دو نفر که یکی یا هردو از نسل شخص دیگری باشند مانند: رابطه بین خواهر و برادر. برای اینکه بتوان رابطه خویشاوندی میان دو نفر را ثابت کرد، ابتدا باید نسبت مادر پدری و رابطه زوجیت را میان زن و مرد به اثبات رساند.

گرفتن مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری به افراد این امکان را می دهد که به سادگی و طی کمترین زمان ممکن با مشاوران مجرب ارتباط برقرار کرده و برای آگاهی و جمع آوری مدارک لازم برای اثبات نسبت از آنها کمک بگیرند.

 

مشاوره حقوقی نفی نسب

زمانی که نسب مشروع فرزند و الحاق او به والدین مورد اختلاف باشد؛ دعاوی نفی یا اثبات نسب مطرح می شود. دعوی نفی نسب زمانی مطرح می شود که از جانب پدر نسب مشروع فرزند مورد اختلاف باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری به افراد برای آشنایی با قوانین مربوط به اثبات و نفی نسب و همچنین شرایط و مدارک لازم راهنمایی می کند.

 

مشاوره حقوقی اصلاح شناسنامه

 

editing the ID 

مشاوره تلفنی فوری در خصوص اصلاح شناسنامه به صورت 24 ساعته

 

برای اصلاح شناسنامه باید مطابق قانون و بعد از انجام تشریفات خاص، دادخواست را به اداره ثبت احوال و یا به دادگاه عمومی حقوقی ارائه شود. کمک گرفتن از مشاوره حقوقی تلفنی به افراد طی سریعترین زمان ممکن راهنمایی لازم را ارائه می دهد.

می توانید از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته  با مشاوران آگاه و مجرب ما در سایت وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی ابطال شناسنامه

ابطال شناسنامه یا صدور گواهی وفات و ثبت مرگ از وظایف سازمان ثبت احوال می باشد. مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری به افراد در تنظیم و جمع آوری مدارک لازم برای ابطال شناسنامه کمک می کند.

می توانید از طریق  مشاوره حقوقی آنلاین  برای مشورت آنلاین با وکیل در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی افزایش سن

 

 aging legal advice

مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین افزایش سن به صورت 24 ساعته

 

در دعاوی تصحیح سن معمولا مدعی می شود که شناسنامه متعلق به اوست و به دلیل اشتباه مامور ثبت سن واقعی او در شناسنامه قید نشده است. پروسه  تغییر سن در شناسنامه معمولا حدود یک ماه و نیم تا سه ماه زمان می برد. مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری به افراد در جمع آوری مدارک لازم و روند حقوقی آن راهنمایی می کند.

 

مشاوره حقوقی الزام به صدور شناسنامه

از وظایف ثبت احوال با توجه به ماده یکم اصلاح قانونی ثبت احوال صدور شناسنامه برای اتباع ایرانی می باشد؛ به همین دلیل دعوی شخصی که شناسنامه ایرانی ندارد اما ادعا می کند ایرانی است در دادگاه قابل رسیدگی می باشد.

از طریق مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری می توان درباره شرایط و تنظیم دادخواست الزام اداره ثبت احوال به صدور شناسنامه کمک گرفت.

 

مشاوره حقوقی سرپرستی فرزند

 

 child adoption legal advice

تماس با وکیل متخصص امور سرپرستی 24 ساعته در دسترس

 

گرفتن سرپرستی فرزند یعنی اعطای سرپرستی کودکان بی سرپرستی که تحت سرپرستی سازمان بهزیستی می باشند. بهتر است افراد قبل از اقدام برای گرفتن سرپرستی با یک مشاور حقوقی درباره شرایط لازم صحبت کنند.

می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی  برای دریافت سوالات حقوقی خود طی کمترین زمان ممکن ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی صدور حکم رشد

اگر شخصی قبل از رسیدن به سن قانونی بخواهد برای انجام فعل و انفعالات مالی مانند: خرید و فروش و... اقدام کند باید به دادگاه مراجعه کرده و تقاضای صدور حکم رشد نماید. مشاوره حقوقی با بررسی جوانب و شرایط به افراد برای موفقیت درخواست صدور حکم رشد کمک می کند.

 

مشاوره حقوقی دعاوی ثبتی

رسیدگی به دعاوی ثبتی جزو صلاحیت های محاکم عمومی دادگستری می باشد؛ مشاور حقوقی به اشخاص برای بررسی و پیگیری اختلافات و اشتباهات در دعاوی ثبت املاک، ثبت اسناد و و دعاوی مربوط به اجرای اسناد لازم الاجرا کمک می کند.

 

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی

 

 legal advice to cooperatives

مشاوره حقوقی فوری به شرکت های سهامی

 

شرکت هایی که سرمایه آن ها به سهام تقسیم شده و مسئولیت هر فرد طبق ارزش سهام خود در شرکت تعیین می شود. کمک گرفتن از یک مشاور حقوقی برای تحقیق دقیق و کامل درباره شرکت مورد نظر و اقدامات لازم برای جلوگیری از ایجاد اختلاف کمک می کند.

 

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

رسیدگی به دعاوی شرکت ها و اختلافات آن ها به ماهیت دعوی مورد نظر یعنی حقوقی یا کیفری بودن دعوی بستگی دارد. دعاوی کیفری در محل وقوع جرم و و رسیدگی به دعاوی حقوقی در صلاحیت دادگاه می باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری باعث حل مشکلات و رسیدگی سریع و به موقع مشکلات برای جلوگیری از ایجاد مشکلات بیشتر و متحمل شدن ضرر های هنگفت می شود.

 

مشاوره حقوقی انحلال شرکت سهامی

الزام انحلال شرکت به دلیل منحل شدن آن شرکت مانند به الزام ثبت شرکت از نیاز های یک شرکت می باشند. مسائل مالی از مواردی است که باید در انحلال شرکت مورد بررسی قرار بگیرد. پس از مشاوره حقوقی انحلال، اموال شرکت بین افراد تقسیم می شود.

 

مشاوره حقوقی ورشکستگی شرکتهای سهامی

 

 bankruptcy

وکیل متخصص به امور ورشکستگی

 

ورشکستگی شرکت از شرایط انحلال شرکت ها می باشد. به دلیل پیچیدگی امور مربوط به انحلال شرکت و ورشکستگی شرکت های سهامی، کمک گرفتن از مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری به پشت سر گذاشتن این مشکلات با آرامش و بطور صحیح کمک می کند.

 

مشاوره حقوقی شرکت هایی با مسئولیت حقوقی محدود

انحلال شرکت سهامی محدود و مسئولیت محدود آن در مشاوره حقوقی شرکت مشخص می شود. با مشاوره حقوقی و پس از آن تصمیم شرکا تمام عوامل مربوط به شروع به کار، اعمال حقوقی مربوط به شرکت و یا انحلال شرکت، گرفته می شود.

 

مشاوره حقوقی ثبت و تغییر موسسات غیرتجاری

موسسه غیر تجاری به موسساتی گفته می شود که موضوع فعالیتشان اعمال تجاری نمی باشد. موسسات غیر تجاری مانند: موسسات تجاری باید به ثبت برسند. مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری به افراد برای تاسیس موسسه و تعیین اختیارات شرکا کمک می کند.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

 

کشف خیانت همسر و جمع آوری مدارک

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته به فارسی زبانان جهان

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

 

ممکن است از این مطالب خوشتان بیایدنظر خود را بنویسید

ارسال نظر

الهام

الهام | 1/13/2021 10:04:59 PM

مشاوره حقوقی تلفنی موسسه عالیه👌