رزرو مشاوره فوری تلفنی با وکیل به صورت 24 ساعته

مشاوره حقوقی

5.0| از 19 نظر

مشاوره حقوقی

امروزه با پیچیدگی روابط و تعاملات بشری به وضوح شاهد آن هستیم که، در تمام اقدامات کوچک اجتماعی و حتی مسائل بزرگتر نیز، نیازمند مشاوره حقوقی با یک وکیل می باشیم؛ اما چه بهتر که این مشاوره حقوقی با وکیل از طریق تماس تلفنی باشد یا به صورت آنلاین، با ما همراه باشید.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی با وکیل فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

همه چیز در مورد وکیل تلفنی

 

در ادامه لازم به ذکر است که در بیشتر موارد ترافیک سنگین شهری و یا حتی هزینه های گزافی که کارشناسان حقوقی برای یک جلسه مشاوره حقوقی با وکیل حضوری از ما می خواهند، بسیار سنگین بوده و توان تهیه ای برای اغلب مردم سخت می باشد.

 

از هر نقطه کشور و در هرزمان تنها با یک شماره گیری سریع به مشاورین حقوقی تلفنی ما مرتبط و متصل میشوید و می توانید سوالات تخصصی حقوقی و کیفری و... را مطرح و راهکار وشیوه دفاع از خود، ارائه لایحه؛ نحوه اقامه دعوا؛ طریق صحیح استناد به دلایل و نیز دادگاه صالح جهت اقامه دعوا را بیابید، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس کنید، تا به صفحه مربوطه منتقل شوید

 

 

vakiltels logo

  

 

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی)۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقیاجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

راه دیگری که کم هزینه تر از مشاوره حقوقی حضوری می باشد و شما در هر لحظه می توانید به آن دسترسی داشته باشید و از مشاوره حقوقی تخصصی بی هیچ کم و کاستی بهره مند شوید، استفاده از مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی می باشد.

یکی از مزایای مشاوره تلفنی و آنلاین این است که هیچ محدودیتی حتی برای ساکنین شهرهای مختلف نیز وجود ندارد، هموطنان ما می توانند توسط تلفن شخصی و یا حتی تلفن های قلبی، با مرکز مشاوره حقوقی تماس گیرند و از راهنمایی های جامع و کامل متخصصان ما بهره مند گردند.

سعی کنید در تمام روابط حقوقی و اجتماعیتان با یک وکیل متخصص مشورت حقوقی داشته باشید، چرا که امروزه اقدام به هر عمل حقوقی بدون مشاوره حقوقی با یک وکیل مرتبط به موضوع حقوقی شما، اثرات و نتایج  زیانباری را برای شما به همراه خواهد داشت.

پس در هر زمان و مکانی، قبل از اینکه تصمیم به اقدام هر کاری داشته باشید، به راحتی، یک مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی داشته باشید.

تخصص و مهارتهای حقوقی کارشناسان ما بسیار بالا بوده و آنان با تسلط کامل بر اصول کلی حقوقی و شناخت نوع ساختار قضایی کشورمان، تنها وکلای با تجربه و متخصص قادرند شما را در مسائل حقوقی یاری کنند و نیاز شما به یک راهکار حقوقی را به طور کل برطرف کنند، این را فراموش نکنید که تنها وکلای مجرب هستند که عملاً می توانند از بروز بسیاری از مشکلات غیر قابل جبران، برای شما و اطرافیانتان جلوگیری کنند.

 

دلایل اصلی اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

legal consultation

مشاوره حقوقی

اگر با دقت تر به دعاوی و بسیاری از اختلافات میان افراد بنگریم، متوجه خواهیم شد که منشا اصلی بسیاری از این مشکلات، عدم آگاهی افراد در طریقت آیین دادرسی ، چگونگی ساختار تشکیلات قضایی، صلاحیت های مختلف مراکز قضایی همچون دادسراها و دادگاه ها، و عدم توانایی مردم برای احقاق حق خویش میباشد.

پس باید به دنبال راه حلی برای کاهش این اخلاق های حقوقی بود. بهترین راه حل آن است که ،همه ی افراد در هر مکان و زمانی که به مشکل برمیخورند ، از یک مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوند.

اگر، این فرهنگ استفاده از مشاوره حقوقی در میان مردم رایج شود، به وضوح شاهد آن خواهیم بود که بسیاری از دعاوی و مشکلات حقوقی در میان مردم حل می شود و آمار این پرونده ها در دستگاه قضایی به سرعت کاهش می یابد.

 

آثار ناشی از  بهره مندی مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

 

1. موفقیت افراد در احقاق حق خویش

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که افراد به علت کمبود وقت و یا حتی تنگنای مالی، خود شخصا اقدام به طرح دعاوی میکنند، و در این حالت مشاهده شده است فرجام و نتیجه ی دادگاه ، افراد را در احقاق خود خود ناکام می کند. و بسیاری از پرونده هایی که مختومه نامیده می شوند دیگر امکان بررسی مجددی برای آنان وجود ندارد. اما اگر این فرد از همان ابتدای امر به یک مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی مراجعه می کرد ، ابن شخص در احقاق حقش با هزینه ای منطقی و در مدت زمانی کمتر ، موفق می شد.

 

۲. تسریع پرونده ها در روند دادرسی

در برخی از موارد نیز مشاهده شده است، که راهنمایی های افراد ناآگاه از مراجع غیر رسمی و عدم تسلط و آشنایی آنان برای یک مشاوره حقوقی مناسب، مهمترین عامل طولانی شدن روند یک دادرسی می باشد.

هنگامی که با وکلای مجرب ارتباط بگیرید، متوجه خواهید شد که این افراد متخصص، بسیار دلسوز و عادل بوده و در تمام جنبه ها شما را به طور کامل یاری خواهند کرد.

مشاوره حقوقی در زمینه طرح دعاوی مختلف به شما کمک خواهد کرد که بهترین راه و کوتاهترین راه در دعاوی حقوقی و موفقیت در  حکم فرجام را بدست آورید.

 

3. تسهیل صدور رأی قاضی

از دیگر نتایج مثبتی که میتوان با کمک مشاوره حقوقی در سطح جامعه بدست آورد ، آن است که قضات با دیدن مدارک و شواهد عینی و قطعی به راحتی میتوانند ، رای نهایی را اعلام کنند. در نتیجه تحقق عدالت در سطح جامعه نیز گسترده خواهد شد.

 

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی)۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقیاجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

موضوعات مرتبط به مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که، چه مشکلاتی را میتوان با کمک مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی حل کرد.

در پاسخ به این سوال شما باید گفت که مشاوره حقوقی با وکیل فوری تلفنی با ارائه افراد متخصص و کاربلد در تمام زمینه های حقوقی، متخصصانی را دارد که شما را به نحو احسن راهنمایی خواهند کرد.

 

legal consultancy

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

 

به مختصر، چند مورد حقوقی شایع زیر را برای این مقوله مطرح می کنیم:

 

 

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

 

1.مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی خانواده

همانطور که می دانید، خانواده جز اجتماعات مهم جامعه می باشد که افراد در آن رشد و تربیت می شوند. اما گاهی این محیط که مربوط به رشد و پرورش فرزندان است، تبدیل به محیطی میشود که در آن تمام اعضا در حال عذاب کشیدن هستند. در این حالت تمام شدن مسیر این خانواده به تدریج بهتر از مشکلات روحی و روانی حاصل از چالش های آن می باشد. کسانی که برای مشاوره حقوقی با وکیل خانواده تماس می گیرند، اغلب در زمینه های عدم تمکین، مهریه، طلاق غیابی، گواهی عدم سازش، و ... مورد یاری واقع می شوند.

 

2. مشاوره حقوقی، حقوق اداری

امروزه در بسیاری از دستگاه های دولتی و غیر دولتی شاهد اختلافات و دعواهای مختلفی میان پرسنل و مدیران هستیم که با کمک راهکار های حقوقی، اداری می توان راه قانونی آن را پیدا کرد و از بروز چنین درگیری هایی جلوگیری کرد.

 

3. مشاوره حقوقی با وکیل ، جزایی

از همان ابتدا که آفرینش انسان آغاز شد ، جرم و جنایات نیز همراه بشر بوده است. حتما داستان قابیل و هابیل را که اولین سند جرم و جنایات انسانی می باشد به یاد دارید.

اگر برای شما و اطرافیان شما حادثه دلخراشی چون قتل ، دزدی، کلاهبرداری، جعل و…. اتفاق افتاده است، خونسرد باشید و مسئله با یک وکیل مجرب موضوع را در میان بگذارید.

 

4. مشاوره حقوقی، تجاری

اگر درگیر مسائلی همچون چک، سفته، برات، و یا حتی حقوق ثبت شرکت های تجاری تان هستید، به راحتی می توانید از مشاوره حقوقی با وکیل تجاری ما به صورت تلفنی بهره مند شوید، ما در تمام جزییات و مراحل ثبت شرکت تان، شما را یاری خواهیم کرد.

 

علل اخذ مشاوره حقوقي

پیشرفت جوامع و ملت هاهرچند باعث اسایش و راحتی بشر شده اما از هر بعدی که به جامعه  مینگریم پیچیدگی روابط؛  احتمال تنش، خودداری از انجام تعهدات و در نهایت نقض قوانین و مقررات  وجود دارد.

اگرچه امکان تحصیل دانش حقوقی برای همه شدنی نیست اما میتوان با یاری گرفتن از متخصصین این شاخه، به دور از نقض مقررات  و در پناه قوانین زیست.

از لزوم  جبران زیان و ضرر وارده بر اشخاص و دریافت خسارات گرفته تا الزام به انجام تعهدات قراردادی یا غیر قراردادی، قواعد پیچیده اسناد تجارتی همچون سفته و چک تا حمایت از حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی، از جرم و جنایات واقع شده در دنیای واقعی تا انواع جرائم حادث در دنیای مجازی ، میتوان باتکیه بر توان بالای خبرگان این مسیر که وکلا و مشاورین حقوقی هستند، این نیاز را براورده کرد.

اما براستی با هزینه های سنگین مشاوره؛ رفت و آمد با وجود ترافیک سنگین، و کمبود وقت برای بیان مباحث و مشکلات، از طرفی کمبود مشاورین حقوقی حاذق در برخی نقاط هستند، اشخاصی که درمیان راه دست از حق و حقوق ضایع شده خودمی کشند و خسته می شوند و یا با استفاده از راهکارهای غلط بجای رسیدن به نتیجه مطلوب خود را به بیراهه و شکست می رسانند.

چه بسیار دعاوی که بدون مشاوره بامشاورین حقوقی؛ نه تنها نتیجه نگرفته که با شکست و به تبع ان عدم پیگیری های بعدی به قطعیت حکم منجرشده و برای همیشه راه بازبینی پرونده و دفاع از حق شخص مظلوم بسته شده است.

مشاورین حقوقی این مرکز با سالها تجربه و تسلط بر قوانین و آشنایی با ساختارقضایی کشور، ساده و سریعترین  راه برای رفع مشکلات ناشی از دعاوی  ارایه خواهند کرد تا در پناه قانون و با هزینه ای ناچیز به دفاع از حقوق خود بپردازید.

 

legal counselingun

با أخذ مشاوره حقوقی  از وکیل تلفنی، پرونده شما احتمال برد بیشتری خواهد داشت

 

هدف مشاوره حقوقی

هدف مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی دسترسی آسان و بدون هزینه  سنگین مشاوره حقوقی با وکیل برای همه اشخاص در کوتاهترین زمان ؛ تارسیدن به نتیجه مطلوب است، پس اگر مشکلی حقوقی دارید، حتماً با ما در میان بگذارید.

مشاورین حقوقی ما با تسلط بر قوانین؛ بی وقفه دانش و تخصص خود را در راستای حل مشکلات حقوقی وانواع دعاوی ارایه خواهند کرد.

مشاور حقوقی تلفنی بدون ثانیه ای مکث؛ می کوشد با علم حقوقی درهر زمینه که نیاز بود دانش خود را مستند به مواد قانونی اما در پوشش کلماتی روان و ساده جهت حل مسائل حقوقی  به مخاطب ارائه دهد.

مشاورین متخصص این مرکز با مهارت بالا و دانش به روز خود با ارایه مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی راهنما و دلسوز شما جهت احقاق حق می باشند.

ایام تعطیل، ساعت غیر اداری، و هیچ مانعی جهت برقراری تماس تلفنی با مشاورحقوقی در این مرکز وجود ندارد.

در روزهایی که شرایط ایران و جهان بحرانی و حاد بجهت شیوع بیماری کرونا بود و امکان مشاوره حضوری و حتی ملاقات وکلا در دفترکارشان وجود نداشت بخش مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی ما درهرساعت و زمانی پاسخگوی سوالات حقوقی  و کیفری و ... بود،و کادر مجرب این مرکز کوشیدند  نسبت به سوالاتی که باتوجه به این شرایط  برای اشخاص ابهام ایجاد کرده بود مشاوره تلفنی ارایه دهند.

ما معتقدیم همانگونه که جرم و جنایت و نقض عهد، تعطیل شدنی نیست؛ در مقابل باید  ارائه راهکار و مشاوره  جهت مقابله و دفاع از خود دربرابراین مسائل هم بصورت شبانه روزی و غیر تعطیل باشد.

بنابراین در هرساعتی از شبانه روز که نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل داشتید کافیست شماره مشاورین حقوقی تلفنی این مرکز را گرفته و با طرح موضوع خود راهکارحقوقی دریافت کنید.

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی این مرکز بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات و راهنمای حقوقی شماست.

 

کاربرد مشاوره حقوقی

با تصور اجتماعاتی مانند کارخانه ها و شرکتها و حتی در سایه روابطی که در پرتو قرارداد و تحت نظارت قانون است همچون روابط کارگر و کارفرما، هم نیاز مبرم به مشاور حقوقی  را میتوان از سوالات و دعاوی که جهت مشاوره به مرکز ما ارجاع می گردد فهمید.

سوء اخلاق و رفتار زوجین، کودک ازاری، مطالبه  مهریه، تعلق یا عدم تعلق نفقه در نکاح منقطع، بحث محجورین و مجانین، ورود دادستان در بحث حمایت از محجورین، ارث انحصار وراثت، تقسیم مال مشاع، الزامات قراردادی، خسارت تاخیر یا عدم تأدیه.

 

کاربرد مشاوره حقوقی در مبحث روابط کارگر و کارفرما

پایان یکطرفه کار از جانب کارفرما یا ورود خسارت در حین انجام کاربه کارگر.

 

کاربرد مشاوره حقوقی در مبحث کیفری

کلاهبرداری؛ جعل، سوءاستفاده از موقعیت شغلی؛ خیانت در امانت و غیره ... .

 

کاربرد مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ای

از جمله کلاهبرداری رایانه ای و سرقت رایانه ای ... .

تنها بخشی از سوالاتیست که مشاورین حقوقی  با تجربه ما ؛دقیق و ماهرانه به ان پاسخ داده اند که شما می توانید با بازدید از وب سایت از آنها بهره مند گردید.

با  مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی این مرکز، نه تنها در وقت و زمان و هزینه رفت و امد بلکه در ساعتها انتظار جهت دریافت تنها چند دقیقه مشاوره صرفه جویی کردید؛ بلکه می توانید در جریان نوع حکم احتمالی یا میزان مجازات مقرر قانونی قرارگرفته و با دریافت لایحه از خود دفاع کنید.

 

فواید و مزایای مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی:

 1. دسترسی سریع و ارزان درهرساعت از شبانه روز.

 2. مشاوره بامتخصصین باسابقه و حاذق.

 3. ارایه راهکار شفاهی و امکان سفارش لایحه مکتوب.

 4. عدم لزوم مراجعه حضوری.

 5. عدم نیاز به ساعتها انتظار جهت شنیدن مشاوره و راهکار.

 

از هر نقطه کشور و در هرزمان تنها با یک شماره گیری سریع به مشاورین حقوقی تلفنی ما مرتبط و متصل میشوید و می توانید سوالات تخصصی حقوقی و کیفری و... را مطرح و راهکار وشیوه دفاع از خود، ارائه لایحه؛ نحوه اقامه دعوا؛ طریق صحیح استناد به دلایل و نیز دادگاه صالح جهت اقامه دعوا را بیابید، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس کنید، تا به صفحه مربوطه منتقل شوید

vakiltels logo

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی)۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقیاجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

آثار مشاوره حقوقی قبل از قرارداد

از لحاظ تخصصی برای تنظیم یک قرارداد تجاری با شرکتی که تنها چند ساعت دیگر قراراست با شما پای میز مذاکره بنشیند،میتوانید بجای زیر و رو کردن بندهای قرارداد و تبصره ها یا کپی برداری از قراردادهای منسوخ و متروک قبلی که ابهام و ایراداتش باعث عدم انجام تعهد طرف مقابلتان شده بود از راهکارهای مشاور حقوقی تلفنی در سریعترین زمان بهره‌مند شوید و یا اینکه از مشاور حقوقی ما بخواهید پیش قرارداد را مطالعه و ایراداتش را رفع کنند. گاهی برسر راه قراردادها انقدر راه گریز از اجرای تعهد بصورت نامحسوس گنجانده شده که هرچه الزام به ایفای تعهد طرف مقابل را درخواست کنید، یک راه فرارتازه پیش رویش وجود دارد در این شرایط به لزوم مشاوره با مشاورحقوقی پی می برید.

با آنکه مشاور حقوقی ویژه مشاغل نیست، اما قابل انکار نیست که نقش پررنگی در خاتمه دادن به اختلافات شغلی و بررسی حوادث حین کاردارد.

 

نکته مهم: قبل از امضاکردن در ظهر یا روی هر برگه و سند بیاد داشته باشید، امضا مسئولیت می آورد؛ این جمله آشنای یک مشاور حقوقی خطاب به ظهرنویس سفته، چک و برات یا ضامنین این  اسناد است، که بدون توجه به نوع سند وبی اطلاع از اصل استقلال امضاها، سندی تعهد آور را امضا کرده و خود را گرفتار یک دعوای حقوقی کرده است.

هرچند افراد عادی نمی توانند مفاد ماده، بند و تبصره های همه قوانین جاری را بدانند اما می توانند پیش از اقدامی مضر به حال خود؛ با مشاوره و مشورت با متخصصین مربوطه پیشگیری آگاهانه انجام داده ودفع ضرر کنند.

وقتی میتوان یش ازهر اقدام حقوقی مشاورت کرد، داشت روا نیست خود را در این چنین دعاوی گرفتار کنیم، همین اکنون مشورت کنید و راهکار حقوقی دریافت کنید.

مشاور حقوقی می تواند پیش از وقوع نزاع و جنجال حقوقی و کیفری با ارائه راهکار مطلوب، راه پیش رو را هموار و جاده مه الود و مبهم قراردادها را روشن و شفاف  نشان دهد.

باتصور احقاق حق افرادی که در نقاط محروم جامعه به سر می برند و با تماسی هرچند کوتاه و مختصر امکان دریافت راهنمایی و مشاوره با بهترین مشاورین حقوقی را پیدا می کنند.

 

آثار مشاوره حقوقی با وکیل قبل از  طرح دعوا

حتماً تا به امروز شنیده اید که افرادی در جامعه حضوردارند که حاضر نیستند بنا به دلایل و یا باورهای قدیمی و سنتی پایشان به مراجع قضایی؛ از جمله دادسرا و دادگاهها یا دستگاه های زیربط و حتی کلانتری باز شود.

این اشخاص حاضرند سخت ترین شرایط و فشارها را تحمل کنند، اما بنابه همان اعتقاد قدیمی لب به شکوه و شکایت باز نکنند. اما گاهی اوقات سکوت در برابر ظلم وبرخی جرائم؛ خود ظلم بزرگیست که انسان در حق خودش مرتکب می شود، و تبعات و مجازاتش در نهایت دامن گیرش می شود.

وقتی بایک مشاور حقوقی صحبت کنیم تازه می فهمیم این قبح و زشتی که از حضور در  مراکز قضایی در باورمان وجود داشته نه تنها غلط بوده که باعث تضییع حق و حقوق مسلم ما هم شده است.

شرم، خجالت و یا سکوت دربرابر برخی جرایم خود جرم محسوب میشود؛ مثلا مالک ملکی که از انتقال ملکش توسط شخصی دیگر مطلع شده و ظرف مهلتی که قانون مشخص کرده به خریدار یا انتقال گیرنده، عدم مالکیت فروشنده را اعلام نکند، کلاهبردار محسوب می شود.

 

legal council

آثار مشاوره حقوقی با وکیل قبل از طرح دعوی

 

مشاوره حقوقی

گاهی مشاوره حقوقي و صحبت با متخصصین حقوقی باعث پایان اضطراب و نگرانی ما از وقوع جرمی میشود که به تصور غلط و یا با مشاوره اشتباه، مدتها  کابوس مجرمیت دیدیم و عذاب کشیدیم. تصور کنید فردی بدون گواهینامه، در بزرگراه به عابری پیاده برخورد و عابر در دم جان می سپارد.

راننده از ترس تبدیل قتل غیر عمد به قتل عمد بخاطر نداشتن گواهینامه؛ صحنه را ترک میکند و مدتها در انزوا و با ترس از اعدام دچار کابوس میشود.

تنها با یک تماس چند دقیقه ای با مشاوران حقوقی  و بیان ماوقع، متوجه میشود نوع قتل؛ غیرعمد بوده و چوبه دار در انتظارش نیست. باتصور اشخاصی که بدلایل شخصی، تمایل به حضور نزد وکیل و طرح مشکل حقوقی یا مسئله کیفری پیش آمده برایشان را ندارند و یا باتصور لطمه به حیثیت و جایگاه اجتماعی خود با اقرار یا بیان موضوع مطروحه حقوقی یا کیفری در زمان بررسی توسط وکیل یا مشاور حضوری؛حاضر به مشاوره حقوقي نیستند، میتوانیم ارزش و امتیاز مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی را دریابیم.

 

چگونه با یک مشاور حقوقی خوب در ارتباط  باشیم؟

برای یک مشاور حقوقی علاوه بر دانش و اگاهی و تسلط بر قوانین ویژگی های شخصی و حرفه ای دیگری هم لازمست.

 1. فن بیان خوب: استفاده از واژه های حقوقی و اصطلاحاتی که لازمه استناد به مواد و متون قانونیست در عین حال؛بیان جملات دفاعی ،به زبان ساده ،برای فهم و درک بیشتر مخاطب لازمست.

 2. سرعت بالا در برقراری ارتباط با مخاطب: مشاور حقوقی باید در لحظه و مدت زمانی بسیار کوتاه توان برقراریارتباط با هرفرد و با هر روحیه ای را داشته باشد.وقتی این ارتباط برقرارشود پذیرفتن راهکارهای مشاور از طرف مخاطب دلنشین تر می شود.

 3. جستجو و پیداکردن ماده قانونی مرتبط به موضوع: یکی دیگر از شرایط یک مشاور حقوقی خوب استناد به نص و یا ماده قانونی است. مشاورین حقوقی باید همه راهکارها و جملات خود را طبق قانون و با پوشش مواد و بند و تبصره ها ارایه دهند و از اعمال سلیقه ها ی شخصی بپرهیزند.

 4. بروز بودن و همگام کردن دانش حقوقی با نیازهای جامعه: مشاورین حقوقی همواره مورد مراجعه اقشار مختلفی قرار می گیرند که موضوعات و احکام متفاوتی را از انان سوال یا استعلام می کنند. هرچند نیاز به تجربه و دانش و کهنه کاربودن مشاورین حقوقی و درک بالا از قوانین و رویه ها ی قضایی غیر قابل انکار است، اما برای یک مشاور حقوقی باتجربه و ماهر هم لازمست دانش و علم خود را همواره به روز کرده و همگام با نیاز ها ی جامعه حقوقی، به همه بند و تبصره های جدید مسلط شود و دانش خود را بروز نگه دارد.

 5. صداقت در آرایه مشاوره: از ویژگی های بارز یک مشاور حقوقی ،صداقت و بیان شفاف موضوعات و احکام مورد سوال مراجعین ،بدون تفسیر و برداشت شخصی از متون قانونیست.

 6. خوب گوش دادن ویا مطالعه دقیق: یک مشاور حقوقی حاذق و باتجربه باطرح چند سوال موشکافانه به عمق مسئله پی میبرد و با دقت در جزئیات، سعی بر راهنمایی شما برای ارائه دلایل محکمه پسند نزد قاضی دارد و از اطاله وقت و زمان دوری می کند.

 

چه کسانی صلاحیت ارائه مشاوره حقوقی با وکیل دارند؟

 • درعالم حقوق و قوانین، صلاحیت و مهارت در ارائه راهکار حرف اول را می زند.

 • طبق قانون وکیل کسی است که برای انجام یک عمل حقوقی از موکل نیابت می گیرد. اگر وکیل هرچند با مدارج و مدارک بالای علمی، اما فن بیان و توان ارایه مدارک و ادله  محکمه پسند را نداشته باشد، دادرسی را به اطاله کشیده و  بی شک شکستی سخت و گاهی حتی غیر قابل جبران در انتظار موکل اوست.

 • در بحث مشاوره حقوقی، اما این حساسیت ها دوچندان می شود. فردی که در ان واحد نمیتواند درمتن مواد؛ جستجو و کلمه و واژه صحیح و مستند حرف خود را پیداکند، بی شک نمی تواند راهنما و مشاوری حرفه ای باشد و حتما در این راه زمان و فرصت مراجعین  را از بین می برد.

 • مشاورین حقوقی باید علاوه بر مدرک مناسب این شاخه، با دانش و آگاهی و طی کردن مراحل کارآموزی؛ به یک وکیل سخنور و پخته تبدیل شوند و همواره با درگیرشدن در مباحث حقوقی خود و دانش خود را محک بزنند.

مشاوران حقوقی ماپس از گذراندن دوره های مهارتی و علمی و گزینش از بین هزاران مشاور متقاضی، برگزیده شده اند تا با روابط عمومی بالا و تسلط کامل به قوانین جدید   مخصوصا آشنایی با مسائل  روز کشور و به روز نگهداشتن دانش حقوقی  خود در زمینه  مزبور با فن بیانی شیوا روزانه به امر مشاوره حقوقی تلفنی یاحضوری و همچنین آنلاین  در موضوعات تخصصی بپردازند. یا با درخواست شما پس از مطالعه پرونده حقوقی شامل مباحث کارگر و کارفرما، بیمه، خانواده و عناوین  وابسته به آن، جنبه حقوقی چک و سفته و برات و بطور کلی اسناد تجاری، الزامات قراردادی و غیر قراردادی و هرآنچه دارای جنبه حقوقیست و نیز ملاحظه پرونده کیفری در هرزمینه و موضوعی لایحه دفاعیه یا دادخواست تنظیم و در کوتاهترین زمان ممکن به شما تحویل بدهند تا از پرداخت حق الوکاله سنگین وکلا بی نیاز شوید.

 

مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین چیست؟

درسایه علم و تکنولوژی های جدید؛ دیگر بُعد مسافت و زمان مطرح نیست. این روزها ارتباطات بشر بیشتر چهره مجازی بخود گرفته و در بستر شبکه های اینترنتی، سایتها و اپلیکیشن ها در جریان است و این پیشرفت جای خود را در میان همه اقشار از جمله وکلا و مشاورین حقوقی هم پیدا کرده است.

البته ناگفته نماند که با تصویب قوانین مربوط به ارتباطات  فضای مجازی و نظارت بر آن بر قانونی بودن این شبکه ها  مهر تایید زده اند.

یکی از ویژگی های مثبت مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین دسترسی همیشگی و اسان از طریق بستر اینترنت است.مهم نیست درکدام قسمت از ایران یا جهان باشید همین که به نت دسترسی داشته باشید؛ یعنی یک مشاور حقوقی حاذق  و دلسوز در چند قدمی خود دارید.

کافیست از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید. دیگر نگرانی از انعقاد قرارداد در شهری غیر از محل سکونت خود؛ دلهره از اخراج از کار توسط کارفرما؛ نگرانی از عدم پرداخت حق بیمه... و یا هر مسئله حقوقی که در ذهنتان دارید را از خود دور و در این باره  بایک مشاور حقوقی آنهم بصورت انلاین مطرح کنید و راهکار دریافت کنید.

چنانچه سوالی پیشگیرانه در رابطه با طرح دعوا یا ارائه دادخواست و یا نحوه دفاع از خود در جریان دادرسی دارید میتوانید بعنوان راهنما و بقصد سنجش سود و زیان احتمالی خود با مشاورین ما مشاوره پیشگیرانه نمایید.

از انعقاد قراردادی حقوقی  تا نشستن پای میز مذاکره؛ از رد و بدل شدن یک پیامک در دنیای مجازی تا درگیری لفظی و توهین؛ از تهدید به انتشار تصاویر خصوصی، از جرائم رایانه ای که بخش وسیعی از جرائم این روزها را تشکیل می دهند تا هر آنچه موضوع دادخواست یا درخواست حقوقی شما باشد مشاورین حقوقی ما آماده پاسخگویی هستند.

 

روش مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

برای افرادی که علاقه به دریافت مشاوره حقوقی آنلاین ندارند و یا قادر به ارسال مطالب بصورت مکتوب و انلاین نیستند یا به هر علتی مایلند با مشاورین حقوقی بصورت تلفنی صحبت کنند و یا در مواردی که بدلیل پیچیدگی و دشواری بررسی پرونده در قالب پیام و بصورت آنلاین میتوان با تماس با شماره تلفن این مرکز از مشاوره متخصصین حقوقی بهره مند شد. 

 

ما برای سهولت شما دو روش برای برقراری تماس در نظر گرفته ایم

 1. راه نخست برای اشخاصیست که تنها راه دسترسیشان تلفن ثابت است؛ کافیست از هرکجای کشوربدون  گرفتن هیچ پیش شماره  و کد  وتنهااز  طریق تلفن ثابت ؛شماره ۹۰۹۹۰....را گرفته و با برقراری تماس با مشاورین حقوقی باحداقل هزینه  صحبت کنید.این تماس تنها باکرکرد دقیقه ای ۷۵۰تومان محاسبه و توسط مخابرات به قبض تلفن ثابت شما افزوده میشود.

 2. راه دوم مخصوص اشخاصیست که به تلفن ثابت دسترسی ندارند. که می توانند با پرداخت ۵۰۰۰۰ تومان به شماره حساب و اطلاع به امورمالی شرکت، منتظر تماس وکیل و مشاور حقوقی ما بمانند. از مزایای تماس میتوان دسترسی دائم به مشاور حقوقی نام برد؛ چراکه حتی درزمان عدم دسترسی به اینترنت هم تنهابایک خط تلفن ثابت میتوان تماس رابرقرارکرد.

از دیگر مزایای این شیوه دسترسی، عدم نیاز به پرداخت پول بصورت کارت به کارت در زمانهاییست که به درگاههای شتاب در پرداخت دسترسی نداریم و در همان لحظه نیاز به دریافت راهکار تخصصی از مشاورین حقوقی بصورت تلفنی داریم.

ما با سیاست دسترسی آسان و کم هزینه به وکیل  و مشاور متخصص برای همه افراد؛ شرایطی را فراهم کردیم که در هرزمان و حتی دورترین و محرومترین نقطه کشور امکان دسترسی به مشاور حقوقی فراهم باشد.

 

هزینه مشاور حقوقی چقدر است؟

هزینه های سنگین مشاوره حقوقي؛ کمبود یا عدم دسترسی به مشاور حقوقي ماهر و حرفه ای و درگیری های روزمره و‌گاهی کمبود وقت و زمان تا روز دفاع و جلسه دادرسی، دست بدست هم می دهند تا افراد از پیگیری حق و حقوقشان دست بکشند و با انصراف از مشاوره حقوقي گرفتن از حقوقدانان؛ خودشان را بدست تقدیر بسپارند و بیخیال دفاع و جمع اوری ادله شوند.

در مراکز مشاوره حقوقي برای چند دقیقه بیان شرح حال و جریان دادرسی یا مشورت حقوقي برای اقامه دعوا باید ساعتها در صف انتظار قرارگرفت و یا هزینه های سنگین پرداخت، اما با یک تماس تلفنی و یا درخواست مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین می توانید ضمن در جریان قراردادن وکیل و مشاور حقوقی آنلاین و دریافت راهنمایی تا مدتها نیز او را از روال پرونده و جلسات مطلع کرده و از وی درخواست مشاوره کنید و نیز می توانید با پرداخت مختصر هزینه لایحه ای جهت ارایه به دادگاه از وکیل خودتان تحویل گیرید.

همچنین در هرمرحله از مراحل دادرسی اعم از بدوی و تجدید نظر و یا درخواست اعاده دادرسی و پیگیری های اداره کار و شعب تشخیص و دیوان عدالت اداری تا هر کجا که نیاز به راهنمایی و مشاوره حقوقی با وکیل باشد بدون پرداخت هزینه های سنگین از مشاور حقوقی متخصص و ماهر در هرزمان راهنمایی بگیرید.

هزینه مشاوره حقوقی در این مرکز بسیار کمتراز هزینه هاییست که در دفاتر مشاوره حقوقي و دفتر وکلا تحت عنوان تعرفه و حق المشاوره ازمراجعین اخذ می شود. ضمن اینکه در مشاوره های حقوقي آنلاین مرکز ما تمامی سوالات حقوقي مکتوب شما بصورت آنلاین و رایگان پاسخ حقوقي داده می شود و تنها در صورت نیاز حقیقی به ارسال نسخه ای از پرونده از طرف کاربر به وکیل و درمقابل دریافت لایحه و پاسخ جهت ارائه به مرجع  قضایی از کاربر به میزان واقعی، کمتر از حداقل، حق المشاوره اخذ می گردد.

 

سایر فعالیتهای وكيل تلفني

 1. ارائه مقالات تخصصی در زمینه های حقوقی ‌ کیفری. مشاورین حقوقي متخصص ما سالها تجربه کاری و حرفه ای خود در زمینه های مشاوره هاي حقوقي مختلف، از جمله: مشاوره حقوقي در جرايم کلاهبرداری و جرائم در حکم کلاهبرداری، خیانت در امانت، تصرف عدوانی، اخاذی، سرقت، تصرف غیر قانونی، ترک انفاق، جرائم رایانه ای از جمله‌ کلاهبرداری رایانه ای سرقت داده های حامل و دعاوی حقوقی از جمله نشوز و عدم تمکین ازدواج مجدد و مطالبه مهریه؛ حضانت و ملاقات فرزند؛ خسارات ناشی از عدم انجام تعهد تاخیر در انجام تعهد الزام موجر به تسلیم مال مستاجره و صدها موضوع دیگر را به رشته تحریر در آورده و با توجه به رویه قضایی کشور و با اتکا به نص قانون به جامعه حقوقی عرضه داشته اند. ضمنا یکایک مباحث فوق  را در قالب مقالات و نوشته های روان و ساده و قابل فهم برای همگان در سایت منتشر کردند. تاکید می گردد مقالات مکتوب در سایت به قلم متخصصین ما می باشد.
 2. ارایه تعاریف مختصر و مفهومی از جرائم و اصطلاحات حقوقی به زبان ساده براي مشاوره حقوقي قابل انکار نیست که جرائم  مهم و خاص  را همگان می شناسند؛ اما بسیاری از دعاوی هستند که در قالب  کلماتی مبهم در دل مواد بکار  رفتند و برای شناخت آن لازمست ساعتها کتب حقوقی را مطالعه کرد. اما وکلا و مشاورین این وكيل تلفني با بیانی ساده ولی منطبق بر قانون جرایم مذکور را تفسیر کردند.
 3. ارائه مشاوره حقوقي پیشگیرانه.

 

با مشاوره حقوقي در چگونگی انعقاد قراردادها

یکی از  مهمترین سیاست های وكيل تلفني ما پیشگیری از ایجاد اختلاف و سعی بر هدایت افراد به سمت مواضع صلح و سازش است.

معمولا مراجعین این مرکز را اشخاصی تشکیل می دهند که پیش از مراجعه به مشاور حقوقي؛خود را در کارزار مشکلات حقوقی افکنده اند؛ مشاورین حقوقي ما سعی بر ارائه راهکاری دارند که بجای افزایش ورودی و خروجی پرونده های دادسرا و دادگاهها؛ طرفین دعوا را بسمت صلح و سازش سوق دهند که در این راه تفکر انتقام و انتقام گیری کمتر شده و از طرفی می تواند در دراز مدت از آمار دعاوی کاسته شود.

 

امیدواریم با ارايه مشاوره حقوقي در چگونگی انعقاد قراردادها هم راه بر ورود خسارت ببندیم  و  هم با مشاوره حقوقي قبل از عقد قرارداد و گنجاندن شروط تحدید مسئولیت ضمن عقد راه مداخله قضایی جهت افزایش میزان مسئولیت را محدود کنیم. تا حد الامکان سعی شده پاسخ های مشاورین حقوقی این مرکز رافع ابهامات و سوالات شما باشد.

یادآور می شود دسترسی به وکیل طبق اصول حقوق بشر و نیز قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون آیین دادرسی کیفری حق مسلم هر فرد است. ما امیدواریم با شرایطی که در وكيل تلفني فراهم ‌کرده ایم و با بکارگیری مشاورین حقوقی مجرب یاری رسان افرادی باشیم که بنا به دلایلی از جمله؛ کمبود یا عدم دسترسی به مشاور حقوقی؛ سنگینی هزینه ها؛ بُعد مسافت و یا باورهای سنتی مبنی بر عدم نیاز به مشاور حقوقی از رفتن به مراکز مشاوره ی حقوقی حضوری خودداری می کنند.

تکرار این جمله خالی از لطف نیست همانگونه که وقوع جرم و حدوث اختلافات حقوقی تعطیل شدنی نیست ما میکوشیم دسترسی شما به مشاور حقوقی تلفنی  را تضمین و از هر کجا و در هرزمان حتی در تعطیلات  همواره پاسخگو باشیم.تنها کافیست اتصال خود را به اینترنت فعال کرده و با ورود به سایت  و ثبت نام در قسمت  مربوطه،به هر کدام  از راههای ارتباطی که  تمایل داشتید با مشاورین حقوقی ما در ارتباط باشید.

در پایان امیدواریم با دریافت مشاوره حقوقی  و راهنمایی از  متخصصین ما بتوانید در دعاوی مطروحه دردادگاه وکیل خودتان باشید و  طبق قانون و مستند از حق و حقوقتان به نحو احسن دفاع کنید.

 در صورت نیاز به نگارش ودریافت لایحه تايپ شده، شکوائیه، دادخواست، اظهارنامه و دادخواست فرجام خواهي میتوانید با مشاور حقوقی و وکیل خودتان در وكيل تلفني هماهنگ و بعد  از  نگارش انرا تحویل بگیرید.

ما خوشحال و مفتخریم بصورت۲۴ساعته و بدون تعطیلی و وقفه همواره مشاور حقوقي و راهنمایتان حقوقي  باشیم.

 

"مقاله های زیر از شما انسانی می سازد که از حقوق خود آگاه است و هرگز حقش به ناحق خورده نمی شود"

  

ممکن است از این مطالب خوشتان بیایدنظر خود را بنویسید

ارسال نظر

خیری

خیری | 11/19/2020 5:37:21 PM

عالی بود

فرزانه

فرزانه | 11/19/2020 5:37:41 PM

بسیار عالی بود

فرزانه

فرزانه | 11/19/2020 5:38:06 PM

مشاوره حقوقی توسط وکلای دادگستری داده میشود ؟

فاطمه

فاطمه | 11/19/2020 10:55:55 PM

من چندبار از موسسه وکیل تلفنی مشاوره دریافت کردم واقعا وکلای بسیار خوبی دارید و بهتر از همه اینکه ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو هستید

فهیمه

فهیمه | 11/19/2020 10:56:53 PM

سلام وکلای آقا هم دارید؟

ابراهیم کیانی

ابراهیم کیانی | 11/21/2020 5:55:11 PM

سلام وقت بخیر، من چندبار در زمینه خانواده و بورس از موسسه وکیل تلفنی مشاوره حقوقی گرفتم واقعا مفید بود سپاس از شما

مهنوش جلالی

مهنوش جلالی | 11/21/2020 5:57:33 PM

سلام در روزهای تعطیل هم مشاوره حضوری یا تلفنی با وکیل دارید؟

رحمتی

رحمتی | 12/8/2020 10:07:15 PM

خدمات موسسه وکیل تلفنی در حوزه مشاوره حقوقی و نگارش دادخواست عالیه

عمران

عمران | 12/8/2020 10:20:35 PM

عالی

الهام جاویدانی

الهام جاویدانی | 12/8/2020 10:30:40 PM

آگاهی عمومی از قوانین ،حق و حقوق مردم است که با کلیات موضوع آشنا بشن سپاس از اطلاع رسانی حقوقی موسسه وکیل تلفنی

صدف محمدی

صدف محمدی | 12/8/2020 10:32:31 PM

سلام من چهار صبح از موسسه وکیل تلفنی مشاوره حقوقی گرفتم واقعا عالی بود مرسی از وکلای خوب و با حوصله وکیل تلفنی

مهنوش جوادی

مهنوش جوادی | 12/8/2020 10:34:52 PM

سلام من از مشاوره آنلاین شما استفاده کردم واقعا عالی بود تمامی موارد را با جزییات برای من توضیح دادند ممنونم

فریبا پارسازاده

فریبا پارسازاده | 12/8/2020 10:37:01 PM

من دشیب در حوزه پرونده خانواده با دوتا از وکلای موسسه وکیل تلفنی صحبت کردم واقعا مفید بود فکر نمیکردم ساعت 3 بامداد هم پاسخگو باشید بسیار سپاسگذارم خداقوت

مسعودمحمدی

مسعودمحمدی | 12/9/2020 12:52:04 AM

سلام واقعا عالی بود

اسدی

اسدی | 12/9/2020 7:58:05 AM

پاسخگو در هر ساعت از شبانه روز، پرفشنال و حرفه ای در حیطه های مختلف از حقوق ایران و بین الملل و در یک کلام بسیار عالی 👌👌👌

دهقان

دهقان | 12/9/2020 8:10:07 AM

سلام وقت بخیر سپاس از وب سایت عالی و پرمحتوا وکیل تلفنی

رادان

رادان | 12/10/2020 3:52:52 PM

مشاوره حقوقی وکیل تلفنی عالیه من دیگه دغدغه ندارم

محمد رضا

محمد رضا | 12/11/2020 2:45:09 PM

من وکیل طلاقم را دو سال پیش از این سایت انتخاب کردم و واقعا بار علمی و تجربه اش باعث شد که هم کار سریع پیش بره و هم کیفیت کار بالا باشه

زینب جانی

زینب جانی | 2/20/2022 6:08:59 PM

سلام وقت بخیر من قبل از اینکه با موسسه شما برای دریافت مشاوره تماس بگیرم با ۴ موسسه دیگر که تبلیغ مشاوره ۲۴ ساعته داشتن تماس گرفتم ولی متاسفانه هیچ کدوم پاسخ گو نبودند ویک مورد هم رفتار بسیار بدی داشت .اما در روز تعطیل با موسسه وکیل تلفنی در خارج از ساعت اداری تماس گرفتم که بسیار خوب وعالی پاسخگو بودند و یک مورد نگارش رو هم برام وکلای موسسه انجام دادند که خیلی راضی بودم خیلی خوشحالم که موسسه وکیل تلفنی را برای حل مشکل حقوقیم که سالها بود درگیرش بودم انتخاب کردم وبسیار عالی من را راهنمایی کردند.